تاریخچه تولیدی روپوش پزشکی بصیرت

کارگاه تولیدی بصیرت، در سال 1332 توسط اسمعیل بصیرت تبریزی، در یکی از قدیمی‌ترین خیابان‌های تهران یعنی خیابان انقلاب، شروع به فعالیت کرد. با گذشت زمان، در سال 1357 تولیدی روپوش بصیرت، زمینه‌های فعالیت خود را گسترش داد و اقدام به تولید روپوش‌های پزشکی، البسه بیمارستانی و مانتو‌های اداری نمود.

افتخار بصیرت

تولیدی بصیرت، با مشاهده روپوش‌های خود بر تن کادر محترم درمان، احساس غرور می‌کند. همچنین باید بگوییم که افتخار بصیرت، عزیزانی هستند که با مشاهده روپوش‌های پزشکی ما، رویای مقدس تبدیل‌شدن به یک پزشک بزرگ را در سر می‌پرورانند.

ماهیت بصیرت

در تولیدی بصیرت، کیفیت و زیبایی حرف اول را می‌زنند. تولیدی بصیرت، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین تولیدی‌های کشور و یکی از پیشگامان عرصه تولید روپوش تخصصی کادر درمان، همواره در پی تولید محصولی بوده است، که کیفیت و زیبایی آن زبانزد خاص و عام باشد. هدف مجموعه بصیرت، تولید روپوشی در شأن و شخصیت کادر زحمتکش بیمارستان‌ها و مراکز درمانی است. ما در بصیرت تلاش می‌کنیم تا با تولید و عرضه محصولاتی باکیفیت برای پرسنل مراکز درمانی، نقش کوچکی در فرآیند درمان ایفا کنیم.

ما در تولیدی بصیرت به چه می‌اندیشیم؟

تولید محصولات باکیفیت که از ویژگی‌های منحصربه‌فرد مثبتی برخوردار باشند، تمام اندیشه‌ی پرسنل تولیدی بصیرت است. تیم طراحی و تولید مجموعه بصیرت به صورت دائم در حال ایده‌پردازی برای گنجاندن ویژگی‌هایی مفید در روپوش‌های پزشکی است. چراکه به اعتقاد ما، هرچه پرسنل مراکز درمانی در لباس خود احساس بهتری داشته باشند، می‌توانند با آرامش و آسایش بیشتری به معالجه و درمان بیماران عزیز بپردازند.