راهنمای سفارش شخصی دوزی

راهنمای سفارش شخصی دوزی

لباسی اختصاصی، تمام چیزی که یک پزشک یا پرستار نیاز دارد.

برای داشتن یک روپوش شیک و مختص به خود زمان را هدر ندهید، شما عزیزان می‌توانید با استفاده از امکان سفارش شخصی دوزی، یک روپوش شیک، زیبا و دوخته شده با توجه به ابعاد بدن خود داشته باشید.

درخواست و سایز بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید

 تمامی سفارشات شخصی دوزی، توسط تیم طراحی و دوخت تولیدی بصیرت قبول می‌شوند و مشتریان محترم با اندازه‌گیری قسمت‌های مورد نیاز و اعلام آن‌ها، می‌توانند روپوش شخصی خود را سفارش داده و در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرند. طبیعی است که در تولید انبوه البسه بیمارستانی، امکان درنظرگرفتن سایز و سلیقه تمامی افراد وجود ندارد. اما ما در تولیدی بصیرت آماده‌ایم تا به تمامی خواسته‌های شما از یک روپوش جذاب، پاسخ دهیم. در سفارش شخصی دوزی، امکان انتخاب رنگ، ابعاد، تعداد جیب و ... وجود دارد. برای ثبت سفارش، همین حالا فرم را تکمیل نمایید تا پس از بررسی با شما تماس بگیریم.

فرم درخواست

    تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب فنجان.

    درخواست و سایز بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید

    در تولید انبوه البسه بیمارستانی، امکان درنظرگرفتن سایز و سلیقه تمامی افراد وجود ندارد. اما ما در تولیدی بصیرت آماده‌ایم تا روپوشی را طراحی کنیم که پاسخگوی تمام نیازها و خواسته‌های شما باشد. در سفارش شخصی دوزی بصیرت، امکان انتخاب رنگ، ابعاد، تعداد جیب و ... وجود دارد و مشتریان محترم می‌توانند روپوشی متناسب با فرم بدن خود تهیه نمایند. تمامی سفارشات شخصی دوزی، توسط تیم طراحی و دوخت تولیدی بصیرت مورد قبول واقع می‌شوند. تیم طراحی و دوخت تولیدی بصیرت پس از کسب اطلاعات موردنیاز از مشتریان محترم، فرآیند دوخت و آماده سازی را شروع می‌کند. مشتریان محترم با اندازه‌گیری بخش‌های موردنیاز و اعلام آن‌ها، می‌توانند روپوش شخصی خود را سفارش داده و در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرند. برای ثبت سفارش، همین حالا فرم را تکمیل نمایید تا پس از بررسی، با شما تماس بگیریم.