مقالات

بومی‌سازی لباس مشاغل بر اساس نمادهای فرهنگی | بصیرت مهمان فصلنامه آستین شد

تولیدی بصیرت در تازه‌ترین فصلنامه آستین، مهمان این مجله مد و لباس شده تا تصورات غالب در حوزه پوشاک مشاغل در کشورمان را به چالش بکشد، و چشم و دل خوانندگان این فصلنامه را با خود به دنیای جذاب طراحی لباس‌های پزشکی و بهداشتی ببرد.

بصیرت، مهمان هفتمین شماره فصلنامه آستین

اگر اهل دنیای مد و لباس باشید، حتماً با فصلنامه مد و لباس آستین آشنا هستید. این مجله مد ایرانی، در مدت کوتاهی که از عمرش می‌گذرد، طرفداران زیادی یافته است.

شماره هفتم فصلنامه فرهنگی مد و لباس آستین، به‌ تازگی با موضوع لباس مشاغل منتشر شده، و در پنجاه و سه صفحه تمام‌رنگی، به تاریخچه لباس فرم، اصول طراحی آن، و از همه جذا‌ب‌تر، بومی‌سازی لباس مشاغل بر اساس نمادهای فرهنگی مرزوبوم ما پرداخته است.

برند قدیمی و خوش‌نام بصیرت هم باتوجه‌به آوازه خود در حوزه طراحی و تولید پوشاک پزشکی و بیمارستانی در ایران، آستین را در این شماره فصلنامه‌اش همراهی کرده تا تولید این پوشاک بر اساس استانداردهای جهانی در کنار الزامات داخلی را به تصویر بکشد.

بصیرت، دنیای جذاب پوشاک پزشکی

تولیدی روپوش پزشکی بصیرت، با سابقه طولانی و پرافتخارش در زمینه تولید لباس‌های پزشکی و بیمارستانی، در زمره نام‌های درخشان این حوزه در کشورمان قرار گرفته، و جذابیت‌های مد روز دنیا را با فرهنگ اصیل ایرانی درهم‌آمیخته، تا به بهترین شکل ممکن، پاسخ‌گوی نیاز هم‌وطنان متخصص خود باشد.

تلاشگران تولیدی بصیرت همواره محصولات باکیفیت و درجه‌ یکی را تقدیم دست و نگاه پزشکان و پرستاران ایرانی کرده که مطابق استانداردهای دنیا طراحی و تولید شده‌اند.

گان‌های جراحی تولیدی بصیرت، با قابلیت ضدآب ژاول و اتوکلاو، کیفیت جهانی و طراحی ایرانی بهترین انتخاب برای شما عزیزان هستند. توصیه می‌کنیم سری به فروشگاه اینترنتی بصیرت بزنید و آخرین محصولات این فروشگاه تخصصی را بررسی کنید.

کارگاه تولیدی بصیرت، در سال ۱۳۳۲ توسط اسمعیل بصیرت تبریزی، در یکی از قدیمی‌ترین خیابان‌های تهران یعنی خیابان انقلاب، شروع به فعالیت کرد. با گذشت زمان، در سال ۱۳۵۷ تولیدی روپوش بصیرت، زمینه‌های فعالیت خود را گسترش داد و اقدام به تولید روپوش‌های پزشکی، البسه بیمارستانی و مانتو‌های اداری نمود.

که سرمایه‌ی جاودانی ست کار

ارسطو اعتقاد داشت «ما همان چیزی هستیم که بارها تکرار می‌کنیم» 

تکرارِ تحققِ رؤیاها زیرِ پوست دنیایی که از ازل به شگفت‌انگیزی و بی‌رحمی شهره بوده است، اما روایتگران خلاقی را می‌طلبد. راویانی که بدانند در پس دام‌هایی که روزمرگی برایمان پهن کرده‌، رؤیای دست‌یافتنی این است: روزی فرا رسد که هریک از ما، مسئولیت خوشبختی‌مان را خود بر دوش بکشیم. روزی که بتوانیم همچون رؤیاهای کودکی‌مان، پرسه‌زنان در بزم لبخندهای صادقانه، خرسند و پرشور زندگی کنیم. 

آنچه می‌بینیم، یک اثر هنری مدرن است، اما نه در کوچه پس‌کوچه‌های تنگ و تاریک سنت‌گریز که در شاهراه سعادت و اشتیاقی که در چشمانمان موج می‌زند. محصول یک فوتومونتاژ است از ترکیب جسارت، تلاش، امید و اراده.

این برندهای فاخر در هفتمین شماره فصلنامه آستین حضور دارند:

تراس مال@terrace_mall
روپوش پزشکی بصیرت@basiratgrp
چرم نیکلاس@nicolasleathergroup

ایده و اجرا: فروشگاه اینترنتی آستین

@faslnameastin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *